Інтерфакс-Україна
19:30 02.07.2021

Ляшко провів співбесіду з двома фіналістами конкурсу на посаду глави НСЗУ

1 хв читати
Ляшко провів співбесіду з двома фіналістами конкурсу на посаду глави НСЗУ

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко у п'ятницю провів співбесіду з двома фіналістами конкурсу на посаду глави Національної служби здоров'я України (НСЗУ): з в.о. заступника НСЗУ Тетяною Бойко та засновником консалтингової компанії Revival Institute for Future Вадимом Арістовим.

Як повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" Бойко, співбесіда відбулася у присутності та за участю народних депутатів, заступників міністра й незалежних експертів.

Водночас, за оцінкою експертів, на посаду глави НСЗУ може бути оголошений новий конкурс.

Як повідомлялося, напередодні в.о. глави НСЗУ Андрій Віленський, який також вийшов до фіналу конкурсу, припинив участь у ньому. Своє рішення він пояснив, зокрема, тим, що за останні півтора року НСЗУ відчувала зовнішній вплив, зокрема пов'язаний із чотирма конкурсами на посаду глави.

Попередній конкурс відбувся на початку квітня 2021 року. За його результатами до шорт-листа кандидатів на посаду глави НСЗУ ввійшли ті самі три кандидата. Однак тодішній міністр охорони здоров'я Максим Степанов переможця конкурсу не назвав.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генпрокурор: за місяць роботи порталу "СтопТиск" поступило 44 звернення від підприємців, відновлено права 12 бізнесів

Уряди України та Литви активізують співпрацю у захисту критичної інфраструктури, – підписано меморандум

У Києві зупинився рух на "зеленій" гілці метро

САП і Європейська прокуратура запобігатимуть зловживанням при використанні міжнародної допомоги Україні

Через влучання в енергетичний об'єкт знеструмлено 61 тис. абонентів - "Чернігівобленерго"

Окупанти 25 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, поранено 5 мирних жителів – ОВА

До мовного омбудсмена надійшло понад 2,2 тис. скарг про порушення законодавства за три квартали

УПЦ (МП) подала апеляцію на відмову у застосуванні заходів забезпечення позову у справі про припинення діяльності Церкви

СБУ затримала громадянина РФ, який під виглядом добровольця вступив до Сил оборони і почав шпигувати для ФСБ

В Єврокомісії пояснили суть репараційної позики, її ризики, необхідність гарантій та можливий термін надання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА