08:46 03.07.2021

Міністерство охорони здоров'я повідомило про смерть чоловіка в Вінницькій області після вакцинації Pfizer

1 хв читати
Міністерство охорони здоров'я повідомило про смерть чоловіка в Вінницькій області після вакцинації Pfizer

У Вінницькій області в п'ятницю ввечері помер 47-річний чоловік, якому цього дня зробили щеплення від COVID-19 вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

"2 липня о 18:02 зафіксовано смерть 47-річного чоловіка. Відповідна інформація надійшла в Державний експертний центр МОЗ України", - наголошується в повідомленні.

МОЗ інформує, що щеплення проти COVID-19 було проведено мобільною бригадою о 13:45. "Протягом однієї години після щеплення несприятливої події після імунізації не зафіксовано. О 17:00 у пацієнта з'явилися скарги на нудоту, втрата свідомості. Була відразу викликана екстрена медична допомога, яка провела реанімаційні заходи. На жаль, о 18:02 медики констатували смерть чоловіка", - повідомив МОЗ.

За інформацією департаменту охорони здоров'я Вінницької області, чоловік отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

У п'яти інших осіб, яким зробили щеплення з одного флакона з померлим, стан задовільний.

"Випадок смерті зареєстрований як несприятлива подія після імунізації, оскільки смерть сталася протягом 30 днів після вакцинації проти COVID-19", - наголошується в повідомленні.

Цей випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики департаменту охорони здоров'я Вінницької області.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА