Інтерфакс-Україна
11:28 03.07.2021

Кораблі РФ проігнорували сигнал SOS українського рибальського судна - ГУР Міноборони України

1 хв читати
Кораблі РФ проігнорували сигнал SOS українського рибальського судна - ГУР Міноборони України

Кораблі Російської Федерації проігнорували сигнал SOS українського риболовецького судна "ОД-2592", яке подало в суботу сигнал лиха в Чорному морі, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, поширена російською стороною інформація про готовність надати допомогу українському риболовецькому судну "ОД-2592", що вночі 3 липня зазнало аварії в акваторії північно-західної частини Чорного моря поблизу Тендрівської коси, є черговим інформаційним заходом Росії", - повідомляє прес-служба Міноборони України.

У Міністерстві зазначають, що поширення інформації про готовність російських кораблів надати допомогу українському судну відбувалося в той час, коли судно вже буксирував корабель морської охорони Державної прикордонної служби України до порту приписки в Очаків.

"При цьому, названі в російських інформаційний вкидах ракетний крейсер "Ивановец" ЧФ і прикордонний сторожовий корабель "Безупречный" прикордонної служби ФСБ РФ до українського судна не наближалися, незважаючи на отримання сигналу SOS", - зазначається в повідомленні.

Як повідомлялося, українська фелюга з чотирма рибалками на борту подала сигнал лиха через відмову двигуна. У Росморрічфлоті заявили, що ракетний катер "Ивановец" Чорноморського флоту, що перебував найближче до місця аварії, прийняв сигнал і був направлений в район перебування українського судна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ може активізувати наступ на Донбасі, Херсонщині та запорізькому напрямку - Паліса

Окупанти не дотримувались оголошеного перемир’я і 10 травня спробували штурмувати на куп'янському напрямку – ОТУ "Харків"

Єврорада схвалила висновки щодо оцінки дій політики згуртованості на підтримку українських біженців у Європі

В найближчі дві доби в Україні очікується прохолодна дощова погода, подекуди – заморозки на ґрунті

ЄС може ухвалити 17-й пакет санкцій для РФ вже 20 травня – високопосадовий європейський дипломат

Польські перевізники анонсували акцію протесту біля ПП "Ягодин-Дорогуськ", рух вантажівок може бути ускладнено

Зеленський запросив Папу Римського Лева ХІV здійснити візит в Україну

Німеччина очікує від Росії припинення вогню, а потім готовності до переговорів щодо миру - глава МЗС

Глава МЗС Польщі: На агресора необхідно чинити тиск, щоб він відмовився від своїх цілей в Україні

Робоча група Україна-ЄС з питань співробітництва в ОПК розпочне роботу вже в цей понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА