Інтерфакс-Україна
07:31 05.07.2021

Через негоду знеструмлено 29 населених пунктів у 4 областях України

1 хв читати
Через негоду знеструмлено 29 населених пунктів у 4 областях України

Унаслідок негоди без електроенергії залишилися 29 населених пунктів у чотирьох областях України, повідомили в прес-службі ДСНС.

"Станом на 7.00 5 липня внаслідок ускладнення погодних умов (пориви вітру, дощ, гроза) через спрацювання систем автоматичного захисту ЛЕП знеструмлено 29 населених пунктів у 4 областях (Київська - 20, Донецька - 5, Запорізька - 3 і Кіровоградська - 1)", - сказано в ранковому зведенні на сайті відомства в понеділок.

До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВС створило спеціальний портал для координації осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Глава МВС: ключове в реформі правоохоронної системи – створення чіткої архітектури, без дублювання функцій

Азербайджан почав розслідування вбивства своїх громадян російськими силовиками

Начальник Київської МВА ініціював облаштування модульних укриттів у місті

У червні Харків пережив найбільшу кількість повітряних атак з початку повномасштабного вторгнення –мер

Зеленський підписав документи для ратифікації Угоди про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ проти України

Для українців стали доступні послуги цифрового нотаріату в 40 посольствах і консульствах України – Сибіга

Закон №4487-ІХ про скасування декретів 90-х про створення держоб'єднань у ПЕК підвищить прозорість управління у галузі – Рада

Уряд Швеції вивільняє майже 1,7 млрд крон для збільшення допомоги Україні та гуманітарних зусиль

Розвідка встановила причетних до ракетного удару по Сумах 3 червня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА