Інтерфакс-Україна
14:11 05.07.2021

Папа Римський відновлюється після операції на кишечнику

1 хв читати
Папа Римський відновлюється після операції на кишечнику

У Папи Римського Франциска спостерігається позитивна динаміка одужання після перенесеної операції на кишечнику, повідомляє в понеділок Associated Press із посиланням на прес-службу Святого Престолу.

Згідно з медичним повідомленням, яке було випущено через 12 годин після операції, "стан Папи Римського Франциска оцінюється як хороший, він одужує, дихає самостійно".

Медики зазначають, що він пробуде в клініці близько тижня для того, щоб уникнути будь-яких ускладнень.

Напередодні в римській католицькій клініці Джемеллі понтифіку зробили операцію на кишечнику, під час якої видалили половину товстої кишки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Семирічний хлопчик, постраждалий внаслідок атаки російського дрона у Запоріжжі, помер у лікарні – ОВА

Кількість постраждалих у Києві через нічну ракетно-дронову атаку ворога зросла до дев'яти осіб – Кличко

Енергетики розпочнуть відновлювальні роботи, щойно будуть безпечні умови - Міненерго

Кількість постраждалих від ворожої ракетно-дронової атаки у Києві зросла до восьми людей - Кличко

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Запоріжжя зросла до трьох - ОВА

П'ятеро цивільних постраждали внаслідок нічної ракетно-дронової атаки росіян на Київ - Кличко

Жінка й дитина, постраждалі внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя, у важкому стані - ОВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА