Інтерфакс-Україна
21:29 05.07.2021

Постійна делегація Ради в ПАРЄ і моніторингова місія ПАРЄ обговорили зміни, що відбулися в Україні за останні роки

2 хв читати
Постійна делегація Ради в ПАРЄ і моніторингова місія ПАРЄ обговорили зміни, що відбулися в Україні за останні роки

Представники постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи і доповідачі моніторингової місії ПАРЄ обговорили зміни в Україні, що відбулися з 2018 року, зокрема, реформу медійного законодавства, повідомила заступник глави фракції "Слуга народу", заступник члена постійної делегації українського парламенту в ПАРЄ Євгенія Кравчук.

"Ми розповіли про прогрес України на різних напрямах... Найбільше (представників моніторингової місії ПАРЄ - ІФ) цікавила реформа медійного законодавства, яка здійснюється разом із офісом Ради Європи. Це наші партнери в її розробці і ми дійсно шукаємо той баланс, щоб забезпечити і свободу слова, і захист інформаційного простору від ворожої пропаганди", - розповіла Кравчук агентству "Інтерфакс-Україна" ввечері в понеділок.

Народний депутат зазначила, що члени моніторингової місії ПАРЄ добре розуміють, що загроза такої пропаганди існує з боку Російської Федерації. За словами Кравчук, моніторингову місію також цікавило, як розслідуються в Україні напади на журналістів.

Кравчук також повідомила, що члени моніторингової місії зустрілися з віце-спікером українського парламенту Оленою Кондратюк, з представниками різних громадських організацій.

За словами народного депутата, представники моніторингової місії планують під час свого візиту в Україну зустрітися з Генеральним прокурором, директором НАБУ, керівництвом НАЗК, ДБР, вищого антикорупційного суду.

"Тобто з усіма правоохоронними органами, які задіяні в антикорупційній інфраструктурі. Також буде окрема зустріч із міністром культури і інформаційної політики та міністром розвитку громад і територій", - розповіла Кравчук.

Вона зазначила, що крім цього "заплановані більш детальні зустрічі з представниками комітетів Верховної Ради, профіль яких становить інтерес для Ради Європи і моніторингової місії - це антикорупційний комітет, комітети з питань свободи слова, правової політики, питань захисту прав людини і деокупації".

Кравчук нагадала, що останнього разу моніторингова місія ПАРЄ була в Україні в 2018 році.

"Це перший візит моніторингової місії ПАРЄ з 2018 року. У рік виборів (президентських і парламентських 2019 року в Україні - ІФ) моніторинги не проходили, а після через Covіd були обмежені пересування представників місії", - зазначила Кравчук.

Як повідомлялося, моніторингова місія ПАРЄ перебуває з візитом в Україні 5-8 липня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія надасть Україні 150 млн євро технічної допомоги в межах проєкту BE-Relieve Ukraine

Президент Фінляндії обговорив із Зеленським ситуацію на фронті

Мінрозвитку підготувало зміни до правил перевезення домашніх тварин

Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства жителя Прикарпаття

Омбудсман України звернувся до ООН та МКЧХ у зв'язку з черговим розстрілом полоненого

Чеська гуманітарна організація "Людина в біді" допомагатиме з відновленням бізнесу на Херсонщині

Зеленський підписав євроінтеграційний закон про хміль та хмелепродукти

ГУР отримало вертоліт Sikorsky S-76A для здійснення медичної евакуації

Антикорупційні органи повідомили про нову підозру ексзаступнику керівника Офісу президента Смирнову

Зустріч "коаліції охочих" щодо безпеки в Чорному морі є технічною, потім країни представлять свої напрацювання - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА