Інтерфакс-Україна
21:29 05.07.2021

Постійна делегація Ради в ПАРЄ і моніторингова місія ПАРЄ обговорили зміни, що відбулися в Україні за останні роки

2 хв читати
Постійна делегація Ради в ПАРЄ і моніторингова місія ПАРЄ обговорили зміни, що відбулися в Україні за останні роки

Представники постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи і доповідачі моніторингової місії ПАРЄ обговорили зміни в Україні, що відбулися з 2018 року, зокрема, реформу медійного законодавства, повідомила заступник глави фракції "Слуга народу", заступник члена постійної делегації українського парламенту в ПАРЄ Євгенія Кравчук.

"Ми розповіли про прогрес України на різних напрямах... Найбільше (представників моніторингової місії ПАРЄ - ІФ) цікавила реформа медійного законодавства, яка здійснюється разом із офісом Ради Європи. Це наші партнери в її розробці і ми дійсно шукаємо той баланс, щоб забезпечити і свободу слова, і захист інформаційного простору від ворожої пропаганди", - розповіла Кравчук агентству "Інтерфакс-Україна" ввечері в понеділок.

Народний депутат зазначила, що члени моніторингової місії ПАРЄ добре розуміють, що загроза такої пропаганди існує з боку Російської Федерації. За словами Кравчук, моніторингову місію також цікавило, як розслідуються в Україні напади на журналістів.

Кравчук також повідомила, що члени моніторингової місії зустрілися з віце-спікером українського парламенту Оленою Кондратюк, з представниками різних громадських організацій.

За словами народного депутата, представники моніторингової місії планують під час свого візиту в Україну зустрітися з Генеральним прокурором, директором НАБУ, керівництвом НАЗК, ДБР, вищого антикорупційного суду.

"Тобто з усіма правоохоронними органами, які задіяні в антикорупційній інфраструктурі. Також буде окрема зустріч із міністром культури і інформаційної політики та міністром розвитку громад і територій", - розповіла Кравчук.

Вона зазначила, що крім цього "заплановані більш детальні зустрічі з представниками комітетів Верховної Ради, профіль яких становить інтерес для Ради Європи і моніторингової місії - це антикорупційний комітет, комітети з питань свободи слова, правової політики, питань захисту прав людини і деокупації".

Кравчук нагадала, що останнього разу моніторингова місія ПАРЄ була в Україні в 2018 році.

"Це перший візит моніторингової місії ПАРЄ з 2018 року. У рік виборів (президентських і парламентських 2019 року в Україні - ІФ) моніторинги не проходили, а після через Covіd були обмежені пересування представників місії", - зазначила Кравчук.

Як повідомлялося, моніторингова місія ПАРЄ перебуває з візитом в Україні 5-8 липня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: Для нас важливо, щоб припинення вогню було повне, безумовне, і саме в цьому полягає українська позиція

МАГАТЕ вчергове має проблеми з заміною своєї команди на ЗАЕС, яка перебуває там понад два місяці – Гроссі

Стармер після зустрічі JEF: Підтримка України є "абсолютним фокусом" Британії та її північноєвропейських союзників

Макрон після розмов з Трампом очікує на 30-денне припинення вогню від РФ та попереджає інакше про рішучу відповідь

Внаслідок авіаудару на Сумщині загинула людина, ще одна зазнала поранень – ОВА

Зеленський ввів в дію санкції проти 58 росіян і 74 юросіб, серед них є компанії з Ірану, Узбекистану та Китаю (Гонконг)

Справедливий мир це засудження росії як країни-агресора – кардинал Бичок

Салліван відповів на критику щодо недостатньої підтримки України при Байдені та наголосив, що справжній мир - через силу

Португалія візьме участь у зустрічі Коаліції охочих - прем’єр-міністр

В Києві 10-11 травня можливі деякі обмеження руху центральними вулицями у зв’язку з урочистими заходами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА