Інтерфакс-Україна
11:42 07.07.2021

Спецоперацію "Грім" введено в Києві: на Голосіївському проспекті поранено двох поліцейських - ЗМІ

1 хв читати
Спецоперацію "Грім" введено в Києві: на Голосіївському проспекті поранено двох поліцейських - ЗМІ

Двох правоохоронців поранено внаслідок стрілянини на Голосіївському проспекті в Києві в середу, в місті введено спецоперацію "Грім", повідомляє Telegram-канал "Київ Оперативний".

"По місту Києву введено спецоперацію "Грім". Попередньо, двох правоохоронців поранено внаслідок стрілянини на Голосіївському проспекті, 58", - ідеться в повідомленні.

Пізніше той самий Telegram-канал повідомив, що, за попередньою інформацією, сам стрілок застрелився. На місці перестрілки наразі перебувають сім нарядів поліції, водночас офіційних коментарів поки що ніхто не дає. Постраждалих правоохоронців госпіталізовано.

Агентство "Інтерфакс-Україна" поки що не має у своєму розпорядженні підтвердження або спростування цієї інформації.

 

ОСТАННЄ

Магістральний аміакопровід "Тольятті-Одеса" пошкоджено через обстріл в Донецькій області – ОВА

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Лозівське КП "Теплоенерго" відбило масштабну кібератаку – мер

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Сили оборони відбили з початку доби 199 ворожих атак - Генштаб

Вірменія відмовилася видати росіянам громадянина Грузії, який воював на боці ЗСУ

Одну людину поранено внаслідок ворожого удару під час відновлювальних робіт у Сумській області – ОВА

НАБУ та САП повідомили про підозру прокурору Офісу Генпрокурора

Виконавча рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо продовження моніторингу ситуації на ТОТ Криму

Вдалося врятувати групу з 23 українських дітей і підлітків із ТОТ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА