20:47 07.07.2021

У Гаїті після вбивства президента оголосили воєнний стан і закрили кордони

2 хв читати
У Гаїті після вбивства президента оголосили воєнний стан і закрили кордони

У Гаїті в середу оголосили воєнний стан і закрили кордони після нападу на президента Жовенеля Моїза, в результаті якого він загинув, повідомляє CNN.

"Виконувач обов'язків прем'єра Клод Джозеф оголосив воєнний стан в Гаїті під час звернення до громадян, заявивши, що не хоче, щоб країна занурилася в хаос після вбивства президента Жовенеля Моїза", - передає канал.

За його даними, рішення було схвалено на екстреному засіданні ради міністрів Гаїті в середу.

Це рішення дає владі можливість закрити кордони, наділити поліцію і військових додатковими повноваженнями щодо забезпечення дотримання закону.

Під час нападу в резиденції було поранено дружину президента Мартін Моїз. Деякі західні ЗМІ повідомляли про її смерть, однак за останніми даними ЗМІ, зокрема Dominican Today, вона госпіталізована з пораненням, але жива. За словами керівника з комунікацій в посольстві Домініканської Республіки Хосе Луїса Сото, медики оцінюють її стан, щоб зрозуміти, чи можна транспортувати її на лікування в США або в Домініканську Республіку.

Раніше повідомлялося, що в ніч на середу президент Гаїті Жовенель Моїз був убитий у своїй резиденції. Згідно з комюніке уряду, напад вчинила група невідомих. Їх досі не затримали. Влада повідомляла, що, ймовірно, йшлося про іноземців, які розмовляли іспанською та англійською мовами.

Жовенель Моїз був обраний президентом Гаїті в листопаді 2016 року і вступив на посаду в лютому 2017 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вітає рішення Кличка про звільнення корумпованих чиновників та пропонує аудит міського управління

Швеція виділить $138 млн на відновлення України

США запровадять мита у 200% на алкоголь із країн ЄС, якщо Євросоюз не скасує мита на віскі, - Трамп

Фінляндія оголосила про 28-й пакет військової допомоги для України на EUR200 млн

ЄСПЛ назвав Україну винною у справі про події 2 травня 2014 р., але визнав вплив Росії, – ЗМІ

Мінсоцполітики застерігає від шахрайських повідомлень про нібито необхідність термінового оформлення статусу "дитини війни"

WINHUB підписав меморандум про співробітництво з DELTA Ukraine на MIPIM 2025

Зеленський заслухав доповідь української делегації щодо перемовин у Саудівській Аравії

В ЦПД прокоментували висловлювання Ушакова: Росія традиційно намагається викривити реальність і виставити себе головним миротворцем

Будівництво Дому Рональда МакДональда на території "Охматдиту" може розпочатися наприкінці 2025 р.

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА