Інтерфакс-Україна
15:48 08.07.2021

Більшість британських військових виведено з Афганістану - Джонсон

1 хв читати
Більшість британських військових виведено з Афганістану - Джонсон

Основна частина британського військового контингенту в Афганістані вже покинула цю країну, заявив у четвер прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон під час виступу в палаті громад парламенту.

"З очевидних причин я не розкриваю графіка виведення наших (Британії - ІФ) сил, але я можу сказати палаті громад, що більшість персоналу вже виведено", - сказав він.

"Усі британські військові, хто ніс службу в рамках місії НАТО в Афганістані, повертаються додому", - зазначив він.

Водночас він наголосив, що Лондон, однак, не відмовляється від своїх зобов'язань підтримувати уряд Афганістану, зокрема проти терористичних загроз, і домагатиметься встановлення миру в країні.

"Іноземна військова присутність в Афганістані ніколи не планувалася як довготривала", - сказав також Джонсон, уточнивши, що для США і НАТО йшлося лише про терміни виведення сил.

Водночас він визнав, що ідеального моменту для виведення сил бути не могло.

Джонсон нагадав, що британські військові припинили бойові операції в Афганістані в 2014 році. Пізніше значна частина британського контингенту покинула цю країну, а перед 750 військовими, що залишилися там, були поставлені інші завдання.

США та їхні союзники мають вивести свої війська з Афганістану до 11 вересня цього року. Раніше американські ЗМІ повідомляли з посиланням на дані Пентагону, що процес виведення американських військових з Афганістану завершено більш ніж на 90%.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ атакуватиме Європу, доки не отримає жорсткої відповіді, – Подоляк

США закликають країни ЄС повністю відмовитися від російських енергоносіїв і ядерних технологій

Сильний туман на заході України у ніч проти суботи та вранці, видимість 200-500 м

Військовий Нацгвардії госпіталізований після побиття п'яними парубками в центрі Івано-Франківська

Сибіга у Києві обговорить з новою главою МЗС Британії мирні зусилля та розширення оборонної співпраці

Температурний фон на вихідних майже не зміниться

Боєприпас з українського винищувача впав на будинок на Волині, відкрито кримінальне провадження

Програма Interflex забезпечила підготовку понад 60 тис. українських військових у Британії

Радник президента Польщі: Маємо інформацію про 21 дрон з РФ

Російський ракетний удар під Сумами забрав двоє життів, п'ятеро поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА