Інтерфакс-Україна
08:14 09.07.2021

Понад десятьох підозрюваних у вбивстві президента Моїза було затримано на території посольства Тайваню у столиці Гаїті

1 хв читати
Понад десятьох підозрюваних у вбивстві президента Моїза було затримано на території посольства Тайваню у столиці Гаїті

Посольство Тайваню у Гаїті повідомило, що 11 підозрюваних у вбивстві гаїтянського президента Жовенеля Моїза було затримано на його території.

"Поліція розпочала операцію біля 16:00 (четверга за місцевим часом, 00:00 за Києвом п'ятниці - ІФ) й успішно заарештувала 11 підозрюваних", - повідомили в посольстві, додавши, що воно погодилося на запит поліції про обшук на території "без коливань".

Гаїті - одна з країн, які визнають Тайвань як самостійну державу і підтримують із ним дипломатичні відносини.

Президента Гаїті Жовенеля Моїза вбили в ніч на середу у своїй резиденції, його дружину було поранено, повідомив гаїтянський уряд у середу.

До групи добре озброєних найманців, яка брала участь у вбивстві президента Моїза, входили 26 колумбійців і двоє американців гаїтянського походження, повідомила раніше влада Гаїті.

Міністр оборони Колумбії Дієго Молано заявив, що, за попередньою інформацією, колумбійці, які брали участь у вбивстві гаїтянського лідера, - відставні військовослужбовці країни. Він запевнив, що Колумбія візьме участь у розслідуванні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР закликає військових, які вперше пішли в СЗЧ, скористатися можливістю повернутися на службу до 30 серпня

Повітряні сили збили всі 8 балістичних "Іскандерів" та 6 крилатих ракет Х-101, що атакували Україну у четвер

В Голосіївському районі столиці застрелили чоловіка, обставини встановлюються

Черги та надмірна бюрократія найбільш поширені проблеми при доступі ветеранів до держдопомоги - опитування

Трамп буде готовий підписати законопроект про санкції щодо РФ, якщо отримає право скасовувати ці заходи

УЧХ працює на локаціях, постраждалих від повітряної атаки РФ по Києву

Через сильні дощі у Львові та передмісті затопило річку Зубру, є загроза підтоплення житлових районів

У Києві найбільше постраждали 22 локації в 6 районах, найбільше у Шевченківському та Подільському

Атака на Київ: дві жінки загинули, 14 людей постраждали, розпочато розслідування - прокуратура

10 годинна тривога в Україні: РФ атакувала 18 ракетами, зокрема балістичними, та близько 400 ударними дронами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА