Інтерфакс-Україна
16:53 09.07.2021

Глава МЗС України висловив співчуття у зв'язку з авіакатастрофою в Швеції

1 хв читати
Глава МЗС України висловив співчуття у зв'язку з авіакатастрофою в Швеції

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив співчуття рідним і близьким загиблих в авіакатастрофі в Швеції.

"Жахливі повідомлення про авіакатастрофу біля аеропорту Еребру в Швеції. Я щиро співчуваю рідним і близьким загиблих. Україна підтримує Швецію в цей трагічний день", - написав Кулеба в Twitter в п'ятницю.

Як повідомлялося, в четвер поблизу аеропорту Еребру в Швеції розбився літак з парашутистами, внаслідок чого загинули 9 людей.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повідомлення про нібито оточення противником українських підрозділів в Курській області не відповідають дійсності - Генштаб

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА