Інтерфакс-Україна
18:16 09.07.2021

Мінторг США вніс до "чорного списку" три компанії і трьох фізосіб з РФ - документ

1 хв читати
Мінторг США вніс до "чорного списку" три компанії і трьох фізосіб з РФ - документ

Мінторг США вніс до "чорного списку" трьох фізичних і трьох юридичних осіб з Росії за залученість у діяльність, що суперечить, на думку Вашингтона, національній безпеці США, свідчать дані бази Федерального реєстру.

В опублікованому там документі пояснюється, що в "чорний список" потрапляють організації та особи, які "залучені в діяльність, що суперечить національній безпеці або інтересам зовнішньої політики Сполучених Штатів".

Зокрема, в списку Мінторгу фігурують Андрій Кузнєцов, Дмитро Кравченко і Маргарита Кузнєцова. Серед компаній - ТОВ "Тесон", ТОВ "Трейд-Компонент" і група компаній "Радіант".

Обмеження на видачу ліцензій цим компаніям в США вступають в силу 12 липня.

Вашингтон вважає, що перераховані вище компанії та особи "намагалися закупити товари в США для діяльності, що суперечить інтересам національної безпеки і зовнішньої політики Вашингтона". Зокрема, ТОВ "Тесон", група компаній "Радіант" і ТОВ "Трейд-Компонент", на думку Мінторгу США,"беруть участь у закупівлі електронних компонентів американського виробництва, ймовірно, в рамках реалізації російських військових програм".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні за підтримки Кореї буде створено навчальний центр операторів важкої техніки — Олексій Кулеба

Міносвіти вперше запроваджено формульний розподіл місць в аспірантуру

Бессент: війна в Україні завершиться за 60-90 днів, якщо Європа запровадить суттєві вторинні тарифи

Румунія скоріше не братиме участі у закритті неба над Україною, але може переглянути цю позицію – президент

Сили оборони завдали удару по Саратовському НПЗ в РФ – Генштаб ЗСУ

ГУР ліквідувало у Владивостоці окупантів, що вчиняли воєнні злочини в Україні - джерела

В Запоріжжі вже 18 поранених внаслідок нічної атаки РФ – обладміністрація

Проєкт держбюджету-2026 передбачає фінансову підтримку "Суспільного" на рівні 2,5 млрд грн

РФ випустила по Україні понад 3500 дронів різних типів і майже 190 ракет за пів місяця – Зеленський

ППО знешкодила вночі 89 з 113 повітряних цілей, зафіксовані влучання в 6 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА