Інтерфакс-Україна
14:26 10.07.2021

Авіація МВС України отримала п'ятий цього року вертоліт за контрактом із Airbus Helicopters

1 хв читати
Авіація МВС України отримала п'ятий цього року вертоліт за контрактом із Airbus Helicopters

Авіація Міністерства внутрішніх справ України отримала цьогоріч п'ятий із 28 вертольотів за контрактом з французькою компанією "Airbus Helicopters", повідомив глава МВС Арсен Аваков.

"Сьогодні Нацгвардія має вже у своєму арсеналі чотири сучасні французькі повітряні судна. Їх пілоти пройшли теоретичне і практичне за кордоном. Вертольоти виконують завдання з цивільного захисту на території України. Зокрема, задіяні для оперативного переміщення особового складу Нацгвардії на великі відстані, виконання певних завдань, евакуації хворих і поранених, пошуково-рятувальних заходів. Робимо країну сервісно-орієнтованою на людей і ще більш безпечною", – наводить слова Авакова прес-служба МВС.

Міністр наголосив, що це четвертий вертоліт Н-225, який розпочне виконання бойових завдань підрозділами Національної гвардії України

Він також зазначив, що контракт із "Airbus Helicopters" на поставку 55 вертольотів успішно виконується, а до кінця 2021-го Україна отримає загалом 28 вертольотів у рамках формування і розвитку системи авіаційної безпеки МВС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС вже планує 18-й пакет санкцій проти Росії - Пісторіус

Туск вважає, що залучення Польщі, Франції, Німеччини, Англії, Італії та США є ключовим у санкційному процесі проти РФ

Трамп припустився помилок у переговорах з Росією, вважає міністр оборони Німеччини

Генштаб підтвердив ураження об'єкта ВПК РФ – заводу напівпровідникових приладів в Орловській області

Зеленський підписав закон щодо безперешкодної торгівлі з європейськими партнерами під час переходу на оновлені правила походження

Внаслідок нічних авіаударів по Купʼянську і Нечволодівці постраждали троє мирних жителів

Україна готова сприяти збільшенню самодостатності африканських партнерів, зокрема завдяки українським агротехнологіям

Туск: Україна має бути в НАТО, це питання нашої безпеки, а не симпатій

Третій заарештований у справі про підпали, пов’язаній зі Стармером, також є українцем – ЗМІ

Новообраний президент Румунії виступає за підтримку України, але проти направлення військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА