12:34 13.07.2021

Усі оператори прокату електросамокатів Києва програмно знизили максимальну швидкість до 20 км/год - КМДА

2 хв читати
Усі оператори прокату електросамокатів Києва програмно знизили максимальну швидкість до 20 км/год - КМДА

Усе сім операторів прокату електросамокатів Києва вже знизили граничну швидкість до 20 км/год, повідомив заступник голови Київської державної міської адміністрації Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

"У рамках меморандуму, підписаного між КМДА та операторами прокату електросамокатів у Києві, ми заклали низку обмежень, які мають допомогти підвищити безпеку киян під час пересування вулицями міста. Одним із основних було обмеження максимальної швидкості з 35 км/год до 20 км/год, станом на 13 липня всі оператори цю вимогу виконали", - зазначив він.

За його словами, час повної імплементації всіх обмежень триватиме приблизно місяць із дати підписання меморандуму, оскільки на технологічне виконання деяких із них потрібно більше часу, а деякі навіть потребують зміни бізнес-моделі.

"Крім зниження граничної швидкості, вже чотири оператори із семи повноцінно впровадили зони обмеження швидкості до 14 км/год і зони повної заборони руху. Система виконує такі дії автоматично, спираючись на GPS-сигнал. Інші три оператори мають відповідним чином налаштувати свої карти найближчим часом", - заявив заступник голови КМДА.

Він також повідомив, що оператори вже частково промаркували самокати номерними знаками. Номери наносяться по обидва боки труби керма у форматі "буква і чотири цифри", і кожен із операторів має свої унікальні серії: Bolt - A, B, C; Jet - J, Е; BikeNow - N; Kiwi - K; Scroll Bird - O, S; Zelectra - Т, Z; Vzhooh - V.

"Крім того, місто вже почало отримувати перші великі дані і теплові карти від операторів з інтенсивності руху прокатних самокатів на вулицях і популярних місцях для старту-фінішу. Надалі ці дані будуть використані для оптимізації маршрутів громадського транспорту", - додав Усов.

Як повідомлялося, 24 червня 2021 року КМДА підписала Меморандум про співпрацю з операторами послуг прокату електросамокатів Києва. Серед головних обмежень - зменшення максимальної швидкості, впровадження зон заборони пересування та залишення самокатів, впорядкування точок ранкового старту, маркування кожного самоката, страхування користувачів, а також надання операторами даних, необхідних для контролю якості послуг прокату.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА