12:06 14.07.2021

В Україні розпочато прийом e-документів до закладів вищої та фахової передвищої освіти

2 хв читати
В Україні розпочато прийом e-документів до закладів вищої та фахової передвищої освіти

Стартував прийом електронних заяв і документів до закладів вищої та фахової передвищої освіти, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

"Сьогодні, 14 липня 2021 року, розпочинається прийом електронних заяв і документів для вступників на бакалавра чи наскрізного магістра до закладів вищої освіти та на основі 11 класів за денною формою здобуття освіти до закладів фахової передвищої освіти. Подача електронних заяв і документів відбувається на сайті vstup.edbo.gov.ua", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Зазначено, що для вступників прийом заяв та документів на вступ здійснюється з 14 до 16 липня (для вступників за співбесідою, вступних іспитів і творчих конкурсів) та з 14 до 23 липня (за результатами ЗНО, вступних іспитів і творчих конкурсів, якщо вони були складені з 1 до 13 липня).

На основі 11 класів за денною формою здобуття освіти до закладів фахової передвищої освіти прийом заяв та документів розпочинається 14 липня (крім військових коледжів сержантського складу та фахових коледжів зі специфічними умовами навчання), а закінчується о 18:00 у такі дні: 26 липня - для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних екзаменів та творчих конкурсів; 2 серпня - для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО.

"У 2021 році вступники зможуть подати максимум п’ять заяв на бюджет, як і минулого року. А от вступників на контракт очікує новація щодо обмеження кількості поданих заяв для вступу на контракт - до 30 заяв включно", - йдеться в повідомленні.

Також абітурієнти, які отримають бюджетні місця за результатами конкурсу, але захочуть, щоб інші їхні заяви брали участь у конкурсі на контракт, мають обов'язково повідомити про це приймальну комісію під час виконання вимог до зарахування (подання оригіналів документів). Для цього необхідно буде написати відповідну заяву. В іншому разі ці заяви автоматично будуть виключені з конкурсу на контракт.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Напруження біля ВР не спадає, поліція оточила будівлю по периметру

Велика Британія навряд чи відправить військових в Україну для бойових операцій - глава британського МЗС

ВР збільшила суму посилок для фізосіб, що ввозяться до України без оподаткування, до EUR150

Суд розгляне апеляції щодо запобіжного заходу для Порошенка 28 січня

ВР дозволила вищим спецсудам розглядати справи про неповагу до суду

Прокуратура повідомила першому заступнику голови КМДА Поворознику про підозру у службовій недбалості

ЄС запроваджує індивідуальний підхід до свободи пересування під час пандемії COVID-19

Спеціалізована прокуратура вилучила з незаконного обігу та передала АРМА вибухівку вартістю понад 5 млрд грн

У ВР планують провести наради з керівництвом СБУ, СЗР та ГУР

Поворозник розцінив підозри у справі про земельну ділянку для РНБО як тиск на владу Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА