Інтерфакс-Україна
14:52 14.07.2021

Негода спровокувала повені у західній і центральній Європі

1 хв читати
Негода спровокувала повені у західній і центральній Європі

У деяких частинах західної та центральної Європи після проливних дощів у ніч на середу розпочалися повені, повідомляє агентство Associated Press.

Ця проблема торкнулася Німеччини, зокрема, землі Саксонії. У деяких районах затоплені нижні поверхи житлових будинків, повалено дерева, порушена система електропостачання. У місті Єштадт чоловік зник безвісти після того, як його будинок затопило.

Крім того, німецькі метеорологічні служби очікують "надзвичайного шторму" на заході Німеччини і в центральній частині країни в четвер. Вони попереджають, що може випасти до 200 літрів води на квадратний метр.

Повені також відбулися в Нідерландах і Бельгії. Очікується, що протягом цього тижня річки можуть почати виходити з берегів.

У Швейцарії регіональна влада оголосила найвищу загрозу повеней у районі Фірвальдштетського озера й заборонила судноплавство ним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА