14:46 15.07.2021

СБУ запобігла спробі контрабанди до РФ комплектувальних до ударного гелікоптера Мі-24

1 хв читати
СБУ запобігла спробі контрабанди до РФ комплектувальних до ударного гелікоптера Мі-24

Співробітники Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України (СБУ) спільно з Управлінням СБУ в Харківській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури заблокували канал нелегального переміщення до Російської Федерації комплектувальних до штурмової авіації.

"Правоохоронці затримали контрабандистів на території Харківської області за декілька метрів від державного кордону. Під час затримання у зловмисників виявлено "вантаж" із запчастинами до ударного гелікоптера Мі-24. Вилучені матеріали направлено на експертизу", - повідомляє прес-центр СБУ.

У рамках кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності причетних.

Вирішується питання повідомлення про підозру організатору контрабандного каналу та обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський повідомив про підготовку до перемовин із США у п'ятницю

Трамп: Ми зробимо все можливе, щоб укласти найкращу угоду для обох сторін

Учасники Міжнародної Кримської Платформи закликали РФ до припинення воєнних дій і звільнення території України

Зеленський звільнив Гнатова з посади командувача об'єднаних сил ЗС України

Віцепрезидент США: Трамп нікому і нічим не поступився, він виконує роботу дипломата

МЗС про заяви президента Колумбії: Справжня дурість – називати українців "братами" росіян

Трамп вважає, що Путіну доведеться піти на поступки, Україні - “забути про НАТО”

Десятки делегатів покинули засідання Ради ООН з прав людини під час виступу Росії

Кабмін ухвалив рішення, необхідні для підписання угоди з США про копалини - Шмигаль

Гарантії безпеки для України мають бути надані всередині НАТО – Мелоні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА