15:34 15.07.2021

"УДАР Віталія Кличка" закликає провести перерахунок пенсій колишнім військовим замість тимчасових надбавок

1 хв читати
"УДАР Віталія Кличка" закликає провести перерахунок пенсій колишнім військовим замість тимчасових надбавок

Партія "УДАР Віталія Кличка" підтримує вимоги ветеранів Збройних сил та працівників органів Міністерства внутрішніх справ і вимагає від влади негайно провести повний перерахунок пенсій колишнім військовослужбовцям.

"Ухвалене владою рішення про встановлення нових надбавок після протестів не вирішує ситуацію, а лише підвищує напругу серед колишніх військовослужбовців. Це рішення продовжує ганебну практику "подачок" від влади у вигляді тимчасових надбавок до пенсій замість повноцінного перерахунку пенсій відповідно до закону. Крім цього, для частини військових пенсіонерів ці надбавки будуть суттєво менші, ніж до липня 2021 року", - йдеться в заяві, оприлюдненій на офіційному сайті партії.

В "УДАРі Віталія Кличка" зазначили, що соціальні гарантії для військовослужбовців - запорука обороноздатності країни.

"Ставлення держави до військових пенсіонерів визначає ставлення чинних військовослужбовців і молодих людей, які мріють стати захисниками Вітчизни. Військовий, який захищає зі зброєю в руках суверенітет України, має завжди бути впевнений у міцному тилу та гарантії соціального захисту себе та своєї сім'ї. Військові мають воювати з ворогом, а не з власним урядом за пенсії", - йдеться в заяві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА