Інтерфакс-Україна
20:11 15.07.2021

На Київщині викрили чиновників, які незаконно передали приватним фірмам понад 323 га землі

1 хв читати
На Київщині викрили чиновників, які незаконно передали приватним фірмам понад 323 га землі

Служба безпеки України викрила корупційну схему в Головному управлінні Держгеокадастру в Київській області, керівництво якого незаконно передало підконтрольним фірмам понад 323 га землі в столичному регіоні.

Як повідомляє прес-служба СБУ в четвер, угода завдала державі збитків у розмірі 1,2 млрд грн, у зв'язку з чим колишньому керівнику обласного управління Держгеокадастру повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

"Встановлено, що чиновник налагодив протиправний механізм передачі комерційним компаніям земель сільськогосподарського призначення", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що учасники схеми безпідставно вивели з власності державного агрокомбінату 169 земельних ділянок у передмісті Києва.

"Потім ділки переоформили їх на підставних осіб для подальшої перереєстрації на представників афілійованих бізнес-структур", - повідомляють у СБУ.

Там додають, що в рамках кримінального провадження тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до операції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експосадовець Міноборони і колишні керівники оборонного підприємства постачали непридатні ракетні установки - генпрокурор

Україна зацікавлена в спільних проєктах з оборонними компаніями США – заступник міністра оборони

СБУ затримала 25-річного безробітного з Херсону, який коригував ворожі обстріли по місту

ГУР оприлюднило наказ про "доукомплектування" військової бази РФ у Вірменії

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

У Харкові і Запоріжжі зафіксовані влучання БПЛА по будівлі ТЦК і прилеглим територіям, є поранені – Сухопутні війська

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонну промисловість – Кабмін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА