19:15 16.07.2021

РНБО впровадила санкції проти російської організації, що створила копію сайту президента України

1 хв читати
РНБО впровадила санкції проти російської організації, що створила копію сайту президента України

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) на засіданні в п'ятницю ухвалила рішення про впровадження санкційних заходів щодо організації, яка розміщується в РФ і яка створила копію сайту глави Української держави, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

"Сьогодні було ухвалено рішення щодо тієї установи, яка розміщується на території РФ і яка створила дубляж сайту президента України. Ми сьогодні до цієї установи саме на засіданні Ради нацбезпеки впровадили санкції", - сказав Данілов на брифінгу за результатами засідання РНБО в Києві в п'ятницю.

Як повідомлялося, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації повідомила про блокування 13 липня фейкового сайту "президента України", з якого здійснювалося поширення шкідливого програмного забезпечення OUTSTEEL, призначеного для пошуку та ексфільтрації документів.

У процесі дослідження інциденту було встановлено, що використання таких тактик, технік процедур та об'єктів атаки, а також аналогічних зразків шкідливих програм відстежується щонайменше з квітня 2021 року. У рамках додаткового дослідження встановлено, що в розділі "Вакансії" сайту під час спроби ознайомитися з прикладами документів для подання їх на конкурс завантажується документ з довільною назвою формату .doc, що містить шкідливий макрос.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА