Інтерфакс-Україна
19:38 16.07.2021

У 33% українців уже є імунітет проти COVID-19

1 хв читати
У 33% українців уже є імунітет проти COVID-19

У 33% українців уже є імунітет проти коронавірусної інфекції COVID-19, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов.

"Я можу сказати попередні результати соціологічного дослідження, проведеного в нашій країні. Результати говорять про те, що 33% населення вже мають імунітет до СOVID-19", - заявив Данілов на брифінгу за підсумками засідання РНБО в п'ятницю, 16 липня.

"Крім того, що стосується вакцинованих людей, ми вважаємо, що 38-40% людей у нашій країні вже з імунітетом", - додав він.

За словами Данілова, "це не привід нам не виконувати обмежувальних заходів, які пропонують лікарі".

"Ба більше, я хочу звернутися до всіх із проханням максимально прискорити вакцинацію. Ми вважаємо, що найближчим часом вакцинуватимуться всі охочі. Це дуже важливо, тому що, маючи загальний імунітет наших громадян, це буде запобіжний захід від захворюваності", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ ймовірно стратила українського полоненого — Омбудсман

Україна готується до зустрічей у Європі, зокрема Данії - Зеленський

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

У Харківській облпрокуратурі новий очільник

Сирський провів прощальну телефонну розмову з генералом Каволі, який залишає посаду командувача Європейського командування США

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

Макрон провів телефонну розмову з Путіним, обговорили війну в Україні та Близькій Схід – ЗМІ

Глава МЗС Німеччини зустрівся з директором НАБУ та керівником САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА