Інтерфакс-Україна
21:19 16.07.2021

Фахівці NASA змогли відновити роботу телескопа Hubble

1 хв читати
Фахівці NASA змогли відновити роботу телескопа Hubble

Фахівці національного управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) змогли успішно підключити резервне апаратне забезпечення на телескопі Hubble, повідомило аерокосмічне агентство в п'ятницю.

Фахівці підключили резервні блок живлення і блок управління, а також засоби форматування наукових даних до іншої сторони модуля наукового інструментарію, управління і обробки даних (SI C & DH). Крім цього, низку різновидів обладнання на борту Hubble було підключено до резервного модулю через альтернативні інтерфейси. За підсумками робіт резервну систему приведено до нормального режиму.

"Команда Hubble зараз стежить за обладнанням, щоб переконатися, що все працює правильно. Потім група проведе калібрування приладів перед поновленням нормальної наукової роботи", - йдеться в повідомленні NASA.

Телескоп Hubble перестав працювати через збій у роботі системи 13 червня. В результаті, всі прилади телескопа були переведені в безпечний режим.

Упродовж місяця фахівці проводили багатоденні тести, які включали спроби перезавантажити і перелаштувати систему і резервне апаратне забезпечення, але успіхом не завершилися. Однак було виявлено, що ймовірна причина проблеми пов'язана з блоком управління живленням.

Hubble був запущений у 1990 році. За 31 рік своєї роботи телескоп провів понад 1,5 млн досліджень Всесвіту, на основі яких було підготовлено понад 18 тис. наукових робіт.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через авіаудар по екопарку під Харковом постраждали вольєри з птахами

SpaceX у 2025 році провела 165 запусків ракет Falcon 9 та п'ять тестових польотів місячної ракети Starship

Двох громадян засуджено до 15 років ув’язнення за участь у бойових діях проти України

У найближчі дні морози в Україні відступлять

Свириденко: Впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових потребуватиме значного фінpecypcу

Харків зазнав понад 700 ворожих обстрілів протягом року, загинула 41 людина - мер

Внаслідок ворожої атаки пошкоджено будівлі локомотивного депо в Ковелі, у Конотопі уражено вантажні вагони –

УЧХ підтримав Вишгород під час блекауту

На Запоріжжі внаслідок ворожого удару майже 4 тис. абонентів залишилися без електропостачання – ОВА

Сили оборони уразили НПЗ "Ільський" у Краснодарському краї та низку цілей на ТОТ Донецької області – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА