Інтерфакс-Україна
14:30 18.07.2021

На кордоні з РФ у Сумській області вночі напали на українських прикордонників - Держприкордонслужба

2 хв читати
На кордоні з РФ у Сумській області вночі напали на українських прикордонників - Держприкордонслужба

Напад на співробітників Державної прикордонної служби України стався в ніч на неділю на державному кордоні з РФ в Сумській області, в результаті якого зловмисники заволоділи табельною зброєю прикордонників, яку, однак, згодом було повернуто, повідомляє прес-служба прикордонного відомства.

"Прикордонні наряди постійно зазнають агресивних дій із боку протиправних елементів. Цієї ночі на українсько-російській ділянці державного кордону в Сумській області, стався напад на прикордонний наряд, під час якого двом прикордонникам троє невідомих завдали тілесних ушкоджень. Правопорушникам вдалося заволодіти табельною зброєю", – йдеться в повідомленні, оприлюдненому в неділю.

У прикордонному відомстві зазначили, що своєчасними спільними діями з Національною поліцією зброю було повернуто, здійснюється розшук осіб, причетних до злочину. Тривають невідкладні слідчі дії в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.262 і 345 Кримінального кодексу України (викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів; погроза або насильство щодо співробітника правоохоронного органу).

Охорона державного кордону здійснюється посилено, на місце події прибув керівник Держприкордонслужби України.

У відомстві заявили, що поки що не можуть надати точну інформацію про те, звідки саме стався напад, з території України або РФ, проте спікер Держприкордонслужби Андрій Демченко в коментарі "24 каналу" в неділю зазначив, що найімовірніше, це все-таки була територія України. "Нападники втекли вглиб території України. Найімовірніше, напад стався саме з території України. Всі подальші обставини встановить слідство", - сказав він.

За словами Демченка, стан постраждалих прикордонників задовільний.

У Держприкордонслужбі розцінили атаку на прикордонників як спробу залякування.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У 2026 році Україна отримає понад 165 млн євро від Коаліції з розмінування – Міноборони

Шмигаль обговорив з міністром оборони Болгарії безпеку судноплавства та співпрацю в межах SAFE

Українська делегація на зустрічі з міністром енергетики США обговорила перспективи співробітництва щодо скрапленого газу

Ідентифіковано двох російських військових, причетних до катування мирних мешканців під час окупації частини Ізюмського району Харківської області

Мінкультури закликає долучатися до Тижня української мови у Вікіпедії

В’їзд в ЄС Путіну не заборонено, питання прольоту його літака знаходиться в компетенції кожної окремої країни ЄС - Єврокомісія

ВМС ЗСУ підтвердило збиття росіянами власного винищувача в Криму

В Інституті нацпам'яті назвали перейменування скверу в Чернігові на честь Трампа грубим порушенням закону – ЗМІ

Бюджетний комітет Ради рекомендує уряду передбачити в проекті держбюджету-2026 підвищення зарплат військовим - депутат

"Укрзалізниця" планує розвивати коридори Львів-Ужгород-Чоп і Львів-Чернівці-Вадул-Сірет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА