Інтерфакс-Україна
14:02 19.07.2021

Станція київського метро "Академмістечко" працює у штатному режимі

1 хв читати
Станція київського метро "Академмістечко" працює у штатному режимі

Станція київського метро "Академмістечко", яку через потрапляння води до касового залу закривали на вхід та вихід, вже працює у штатному режимі.

"Наслідки негоди ліквідовано. Станція "Академмістечко" працює у штатному режимі", - йдеться у повідомленні на сторінці КП "Київський метрополітен" у Facebook.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Нацполіції: За рік з Донеччини і Харківщини евакуювали понад 10 тис. цивільних, зокрема майже 2 тис. дітей

"Інтергал-Буд" ввів в експлуатацію столичний ЖК "Лук'янівський каскад"

Фільм "Ти — космос" режисера Острікова є другою найкасовішою українською стрічкою 2025 року

Посольства Німеччини, Франції та Великої Британії разом заспівали "Щедрик" на знак солідарності з українцями

Командувач Сухопутних військ ЗСУ обговорив зі своїм французьким колегою співпрацю у сферах підготовки та обміну досвідом

Єврокомісія засудила рішення США про візові санкції проти п'яти європейських громадян

Сили оборони уразили завод синтетичного каучуку, місце зберігання БЕК та інші об’єкти окупантів – Генштаб ЗСУ

Київ передав військовим на фронт майже 70 тис дронів та 350 систем РЕБ за рік – мер

На Київщині у приватному будинку знайшли 51 загиблого кота, 39 вдалось врятувати - прокуратура

Рота вбитими та 9 полонених окупантів - результат роботи 57 ОМПБр у Вовчанському районі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА