Інтерфакс-Україна
18:21 20.07.2021

На "Рівнеазоті" стався вибух - ЗМІ

1 хв читати
На "Рівнеазоті" стався вибух - ЗМІ

На території ПрАТ "Рівнеазот", що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, стався вибух, повідомляє у вівторок місцеве видання "Волинські новини" з посиланням на очевидців події.

Відео та фото з місця подій публікують у соцмережах, зокрема у Facebook-спільноті "Твоє Рівне". У коментарях жителі рекомендують зачиняти вікна.

"Радіо ТРЕК" із посиланням на власні джерела стало відомо, що вибух на заводі стався. За попередньою інформацією, там стався витік нітрозних газів.

Згідно з інформацією і знімками з місця події, внаслідок вибуху утворилася хмара жовто-оранжевого кольору, яка рушила в бік обласного центру та його північних околиць.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генасамблея надіслала чіткий сигнал: світ не потерпить насильницького переміщення та депортації українських дітей - Сибіга про ухвалення резолюції

Путін хоче завершити війну, це враження у Віткоффа і Кушнера після зустрічі – Трамп

Генасамблея ООН підтримала українську резолюцію за повернення українських дітей понад 90 голосами, проти 12, 57 утримались

У третю і четверту хвилі виплату 1 тис. грн "Зимової підтримки" отримають українці за заявками від 18-22 листопада – Мінсоцполітики

Кабмін звільнив Калєніченко з посади заступника голови ДПС

Нова Зеландія оголосила про виділення 15 млн доларів на ініціативу PURL

Немає більш підходящого місця для мирних переговорів між Росією та Україною, ніж Туреччина - глава МЗС Фідан

Умєров у Брюсселі зустрівся з главою МЗС Туреччини

Експосадовцю "Енергоатома" Шейко обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці

Програмою "УЗ 3000" зацікавилося вже більше 100 тис. українців – УЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА