Інтерфакс-Україна
21:14 20.07.2021

У Дніпропетровській області незаконно привласнили 4,5 млн грн кредиту ЄБРР на ремонт садів і школи

1 хв читати
У Дніпропетровській області незаконно привласнили 4,5 млн грн кредиту ЄБРР на ремонт садів і школи

Дніпропетровська обласна прокуратура розкрила злочинну схему привласнення 4,5 мільйона гривень, виділених Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), повідомляється на сайті Офісу Генерального прокурора України у вівторок.

"За даними слідства, між Дніпровською міською радою та Європейським банком реконструкції і розвитку укладено договір про виділення коштів на реалізацію інвестиційної програми... в бюджетних установах міста Дніпра", - зазначено у звіті.

Як з'ясувалося, члени підприємства, якому було доручено проект, в період з серпня 2019 до лютого 2020 року незаконно привласнили кошти, виділені на виконання ремонтних робіт у двох дитячих садах і школі.

Досудове розслідування триває. Зловмисникам повідомлено про підозру у привласненні бюджетних коштів та службовому підробленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

Сенатор Грем: Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, змусьте Китай допомогти її припинити

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА