07:21 21.07.2021

У Києві вдосконалили сервіси оплати паркування і штрафів через застосунок "Київ Цифровий"

2 хв читати
У Києві вдосконалили сервіси оплати паркування і штрафів через застосунок "Київ Цифровий"

Оплата паркування та штрафів в Києві стала оперативніше і зручніше, розширився функціонал нової версії міського застосунку "Київ Цифровий", повідомили в КМДА.

"Сьогодні, 20 липня, стала доступною для завантаження нова версія міського застосунку "Київ Цифровий". Відтепер водії можуть оплачувати паркування та штрафи зручніше. Функціонал відповідає правилам паркування, які встановлені Кабміном, та інтегрується з міською системою штрафування за неоплачене паркування", - сказано в повідомленні на сайті КМДА.

У новій версії "Київ Цифровий" карта паркінгів оновлюється щогодини, щоб надавати водіям найактуальнішу інформацію. Карта "Цифрового" інтегрується з інформаційно-аналітичною системою "Майно". Наразі на ній представлені муніципальні, приватні і перехоплюючі паркінги. Водій може переглянути інформацію про всі паркінги і оплатити паркування на тих, що належать КП "Київтранспарксервіс".

Крім того, функціонал сплати штрафів у "Цифровому" розширили. Тепер у застосунку водії можуть подивитися, в чому саме полягає порушення, доказову базу і завантажити квитанцію про сплату. Якщо виникне необхідність оскаржити штраф або довести його сплату, необхідні документи будуть у користувача в телефоні.

Користувачі "Цифрового" можуть отримувати повідомлення про нові штрафи і відразу платити в застосунку. Нові користувачі можуть відсканувати QR-код на повідомленні або постанові про притягнення до адміністративної відповідальності, щоб отримати детальну інформацію про штраф і оплатити його в додатку "Київ Цифровий".

Оновлена версія програми "Київ Цифровий" вже доступна для безкоштовного завантаження на iOS і Android.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА