Інтерфакс-Україна
09:44 21.07.2021

Кількість заражень COVID-19 у світі перевищила 191 млн

2 хв читати

Кількість зареєстрованих заражень коронавірусом COVID-19 у світі на ранок середи становить 191 млн 403 тис. 487, повідомив американський Університет Джонса Гопкінса.

Від початку поширення вірусу кількість жертв пов'язаних із COVID-19 захворювань сягнула 4 млн 114 тис. 393 осіб. Водночас майже 175 млн осіб перехворіли та вилікувалися.

До країн із більше ніж 15 млн випадків зараження COVID-19 належать США, Індія і Бразилія.

Лідерами за кількістю захворілих і померлих залишаються США, де виявлено сумарно 34 млн 174 тис. 774 інфікованих COVID-19, померли 609 тис. 529 пацієнтів, а одужали майже 29,5 млн осіб.

Друге місце за кількістю захворілих посідає Індія, де кількість підтверджених випадків COVID-19 сягнула 31 млн 216 тис. 337, загальна кількість померлих від наслідків зараження вірусом у країні становить 418 тис. 480, а одужали понад 30,3 млн.

На третій позиції у світі за кількістю інфікованих перебуває Бразилія, де за час пандемії зареєстровано 19 млн 419 тис. 437 хворих, померли 544 тис. 180 людей, одужали понад 18,1 млн.

За даними порталу Worldometer, який спеціалізується на статистиці щодо найважливіших світових подій, коефіцієнт смертності на 1 млн населення планети становив на ранок середи 530,3. У США на 1 млн жителів померли 1 тис. 878 осіб, в Індії - 300, у Бразилії - 2 тис. 542.

ОСТАННЄ

Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені

Восьмеро людей дістали поранень в Херсонській області внаслідок російських обстрілів - прокуратура

Генпрокурор Кравченко про звільнення Магамедрасулових з-під варти: Це не виправдання підозрюваних, слідство триває

Міжнародний список культурних цінностей UNESCO поповнили 19 українських об’єктів

Зеленський обговорив з Коштою заплановані перемовини з США

МЗС Туреччини викликало представників дипмісій України та РФ "через поширення війни у Чорному морі"

"Еко-Оптіма" Козицького в 2026р. планує добудувати Сокальську ВЕС 40 МВт та почати ВЕС Белз 100 МВт

Масований обстріл РФ практично знищив Херсонську ТЕЦ – "Нафтогаз"

Німеччина анонсувала EUR100 млн у Фонд підтримки енергетики, чим збільшила свій внесок до EUR550 млн

Офіс генпрокурора про рішення Генасамблеї ООН щодо депортованих українських дітей: світ вимагає реакції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА