Інтерфакс-Україна
10:14 21.07.2021

У будівлі в центрі Дніпра стався вибух, поліція розпочала розслідування

1 хв читати
У будівлі в центрі Дніпра стався вибух, поліція розпочала розслідування

Правоохоронці встановлюють обставини вибуху в будівлі в Соборному районі Дніпра, повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області.

"21 липня близько 07.00 до поліції надійшло повідомлення про вибух у нежитловому приміщенні на першому поверсі одного з будинків на проспекті Дмитра Яворницького в Соборному районі. Внаслідок вибуху будинок отримав механічні пошкодження у вигляді вибитих вікон", - зазначається в повідомленні в соцмережі Facebook.

Зазначається, що постраждалих унаслідок вибуху немає.

На місці події працюють слідчо-оперативна група відділення поліції, вибухотехніки, кінологи, співробітники ДСНС і СБУ. З'ясовуються всі обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА