Інтерфакс-Україна
12:32 22.07.2021

Україна та Угорщина уклали угоду про взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені

1 хв читати
Україна та Угорщина уклали угоду про взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сіярто уклали угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Угорщини про взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені, а також меморандум про співпрацю у сфері підготовки дипломатичних кадрів між Міністерством закордонних справ України та Міністерством зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини.

"Перший документ - це угода про взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені. Завдяки цій угоді українські громадяни в Угорщині й угорські громадяни в Україні зможуть користуватися національними освітніми і науковими документами", - сказав Кулеба на прес-конференції з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто в Києві в четвер.

Міністр подякував колегам із Міністерства освіти і науки України та їхнім угорським партнерам за те, що, за його словами, "цю багатостраждальну угоду все-таки було доведено до логічного кінця" й укладено, щоб спростити життя громадянам.

"Але ця угода також є важливим елементом у розв'язанні тих проблем в освітній сфері, які накопичилися у нас з Угорщиною за останні роки. Тому ми продовжуємо рухатися до розв'язування всіх ключових проблем з Угорщиною в наших двосторонніх відносинах і сподіваємося щиро, що нам це вдасться", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінляндія почала приховувати експорт озброєнь — ЗМІ

Адміністрація Трампа скоротила звіти про права людини – ЗМІ

США оновили офіційну позицію щодо походження COVID-19, Білий дім схиляється до версії про лабораторний витік

США зменшать військову присутність у Сирії в межах перегрупування сил

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА