Інтерфакс-Україна
13:36 22.07.2021

МЗС заперечує, що США й Німеччина узгодили з Україною пакет домовленостей щодо "Північного потоку-2"

1 хв читати
МЗС заперечує, що США й Німеччина узгодили з Україною пакет домовленостей щодо "Північного потоку-2"

Українська сторона не долучалася до переговорів і узгодження пакета домовленостей США і Німеччини щодо проекту газопроводу "Північний потік-2", заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Українська сторона не долучалася до переговорів і узгодження пакета домовленостей США та Німеччини. Водночас ми продовжуємо діалог з усіма нашими партнерами в баченні шляхів зменшення ключових енергетичних загроз з боку РФ і посилення енергетичної стійкості України та Центральної Європи загалом", - сказав Ніколенко агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Він наголосив, що "немає сумнівів, що єдиним "вигодонабувачем" кризи в нашому регіоні є Росія".

"Відповідно ми вважаємо, що США й Німеччина повинні відповідально поставитися до нейтралізації загроз "Північного потоку-2", - заявив Ніколенко.

Раніше в Державному департаменті США повідомили на брифінгу, що перед підписанням угоди з Німеччиною щодо "Північного потоку-2" США взаємодіяли з Україною і внесли її ідеї до цієї заяви.

"Ми поділилися деталями та ідеями, включно з текстом самої заяви, що вона залишається дискусійною і делікатною", - сказав представник Держдепу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих в Миколаєві збільшилась до 19 – ОВА

Мінус 619 окупантів і понад 100 одиниць техніки – 2 корпус НГУ «Хартія» оприлюднив втрати ворога за жовтень

У Покровсько-Мирноградській агломерації триває комплексна операція, проводяться стабілізаційні дії – Сирський

Ситуація в Покровську покращилася, українські військові провели успішні контрдії – 7 корпус ШР ДШВ

Зеленський анонсував програму УЗ-3000 – 3 тис. км безкоштовно в межах України залізницею

Президент доручив уряду до 15 листопада представити деталі пакету програм зимової підтримки

Протягом жовтня Сили оборони знищили 11269 повітряних цілей – ПС ЗСУ

Ворог окупував Новогригорівку Запорізької області, просунувся поруч та під Покровськом - DeepState

Окупанти за жовтень зайняли 267 кв км території України, як і у вересні – DeepState

Голова Світового пласту та засновник першої піцерії в Україні Спольський помер на 74 році життя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА