Інтерфакс-Україна
14:26 23.07.2021

У 2021 році держава має забезпечити житлом щонайменше 400 ветеранів-переселенців - Шмигаль

1 хв читати
У 2021 році держава має забезпечити житлом щонайменше 400 ветеранів-переселенців - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству у справах ветеранів і Міністерству фінансів опрацювати питання збільшення на 282 млн грн субвенції на забезпечення житлом ветеранів-переселенців, повідомляє прес-служба уряду.

"Держава має забезпечити житлом ветеранів АТО/ООС, які є внутрішньо переміщеними особами. Наразі в країні близько 3 тис. осіб, які захищали Україну та залишилися без житла внаслідок збройної російської агресії. Необхідно поступово вирішувати це питання. Цього року мають забезпечити власним житлом щонайменше 400 ветеранів-переселенців", - сказав Шмигаль.

Прем'єр доручив Мінветеранів і Мінфіну опрацювати питання збільшення на 282 млн грн видатків у державному бюджеті за програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України". За його словами, це дасть змогу поточного року забезпечити житлом 414 осіб, зокрема 220 - за рахунок додаткових асигнувань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Незалежна кандидатка Кетрін Конноллі перемогла на виборах президента Ірландії – ЗМІ

Пожежі у Києві спричинені російською атакою в ніч на 25 жовтня ліквідовано - ДСНС

Одне з підприємств Чернігова уражено внаслідок атаки російських БпЛА - МВА

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак - Генштаб

Молдова знизила тариф на транзит газу до України на 50 відсотків

Аварія в мережі водоканалу залишила без водопостачання 10 відсотків Львова - міськрада

Обмеження е/е в неділю застосовуватиметься з 9:00 до 22:00 - Укренерго

Роботизований пожежний комплекс, броньовані евакомобілі й позашляховики передано в Херсон за проєктом "Офіцер-рятувальник громади" - Клименко

П'ятеро людей отримали гостру реакцію на стрес внаслідок ворожого удару по Харкову

Окупанти вдарили по Харкову дронами, інформація уточнюється – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА