Інтерфакс-Україна
15:44 23.07.2021

Генпрокурор підписала підозру заступнику голови Харківської облради, якого затримали під час одержання хабара

2 хв читати
Генпрокурор підписала підозру заступнику голови Харківської облради, якого затримали під час одержання хабара

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова підписала повідомлення про підозру заступнику голови Харківської обласної ради та адвокату, яких напередодні ввечері затримали під час одержання хабара.

"Інформую суспільство про те, що я підписала повідомлення про підозру заступнику голови Харківської обласної ради та адвокату", - написала Венедіктова на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що кримінальне провадження було зареєстровано на самому початку цього року, весь цей час детективи Національного антикорупційного бюро України та прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури збирали докази.

"Хочу подякувати нашим партнерам із НАБУ та колегам із САП за гарно сплановану і прекрасно проведену операцію. Не можу приховати жалю, оскільки мова про моє рідне місто і про мою рідну область, але це нічого не міняє і не змінить. Політична приналежність фігурантів їм також не допоможе, а скоріше навпаки - увага до представників владної команди в подібних випадках має значення", - додала Венедіктова.

Як повідомлялося, 22 липня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали заступника голови Харківської облради та його спільника-адвоката під час одержання 350 тис. грн - останньої частини з хабара в 1 млн 50 тис. грн. За цю суму фігуранти обіцяли залишити на посаді директора комунального підприємства.

Голова Харківської облради має трьох заступників і першого заступника. Один із них - Андрій Малиш - є представником партії "Слуга народу".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ ймовірно стратила українського полоненого — Омбудсман

Зеленський анонсував нові рішення РНБО щодо санкцій

Україна готується до зустрічей у Європі, зокрема Данії - Зеленський

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

У Харківській облпрокуратурі новий очільник

Сирський провів прощальну телефонну розмову з генералом Каволі, який залишає посаду командувача Європейського командування США

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

Макрон провів телефонну розмову з Путіним, обговорили війну в Україні та Близькій Схід – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА