Інтерфакс-Україна
19:39 23.07.2021

Тайфун наближається до Тайваню, прибережних міст Китаю, постраждалого раніше від повеней

1 хв читати
Тайфун наближається до Тайваню, прибережних міст Китаю, постраждалого раніше від повеней

Тайфун, як очікується, обрушиться на Тайвань і китайську провінцію Чжецзян на вихідних, повідомляє в п'ятницю агентство Associated Press.

За прогнозами, тайфун досягне провінції Чжецзян у неділю і принесе сильні зливи і вітер. Він також торкнеться північної частини Тайваню.

Влада оголосила про підвищену загрозу і видала розпорядження почати підготовку до стихійного лиха, зокрема - евакуювати жителів з прибережних районів, а також повернути всі судна в порти.

Раніше на цьому тижні повідомлялося, що сильні повені обрушилися на Китай. Сильно постраждала провінція Хенань. Жертвами стихії стали понад 50 людей. У Хенані порушено залізничне, повітряне та автомобільне сполучення, в Чженчжоу затоплено метрополітен, розмиті автошляхи, будинки, частина міських вулиць оголошені небезпечними для пересування.

У зв'язку з ситуацією, що склалася, голова КНР Сі Цзіньпін дав указівки, спрямовані на запобігання шкоди від повеней і надання надзвичайної допомоги. Він наголосив, що безпека життя і майна людей повинні бути поставлені на перше місце.

ОСТАННЄ

Суд дозволив БЕБ провести спецрозслідування щодо співвласниці Айбокс Банку Шевцової

ЄС виключив із санкційного списку чотирьох громадян РФ

Україна розраховує на укладання договору з Болгарією про купівлю обладнання для ХАЕС-3,4 – глава Міненерго

На заході і півночі України на вихідних дощі, місцями з мокрим снігом

Швеція надає 100 мільйонів шведських крон Українському Червоному Хресту

Міносвіти, Мінсоцполітики і Мінкультури все ще не запустили роботу кадрових резервів для роботи на деокупованих територіях

Сибіга: Зараз час на дипломатію, але вона має опиратися на міцну українську армію

У найхолодніший місяць зими середня вартість опалення в Києві становила 27,6 грн за 1 кв. м – КМДА

Генпрокуратура Молдови домоглася затримання у Великій Британії олігарха Платона

Поліція спростувала інформацію щодо того, що вбивця Ганула здався правоохоронцям

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА