Інтерфакс-Україна
08:20 24.07.2021

В Україні за добу зафіксовано 745 нових випадків захворювання Covid-19, одужали 394 людини, 24 летальні випадки

1 хв читати

В Україні станом на ранок суботи зафіксовано 745 нових випадків захворювання на Covid-19, одужали 394 людини, 24 летальні випадки, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

"За добу 23 липня 2021 року в Україні зафіксовано 745 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби Covid-19 (з них дітей - 51, медпрацівників - 20). Також за минулу добу: госпіталізовано - 395 осіб; летальних випадків - 24; одужали - 394 людини", - повідомив МОЗ України в Telegram-каналі.

Днем раніше, 23 липня, було зафіксовано 763 нові випадки захворювання за добу, 22 липня повідомлялося про 726 нових випадків інфікування коронавірусом, 21 липня за добу зафіксовано 655 нових випадків захворювання Covid-19, 20 липня повідомлялося про 598 нових підтверджених випадків хвороби, 19 липня за добу зафіксовано 182 нові випадки захворювання Covid-19, 18 липня за добу зафіксовано 229 нових випадків захворювання COVID-19, 17 липня за добу зафіксований 591 новий випадок захворювання Covid-19, 16 липня повідомлялося про 737 нових інфікованих коронавірусом.

Всього за період пандемії в Україні захворіли 2 248 164 особи, одужали 2 184 036 осіб, летальних випадків - 52 835.

За останню добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в Києві (194), Дніпропетровській (58), Херсонській (54), Сумській (42) та Львівській (42) областях.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів нараду з Умєровим щодо посилення виробництва дронів та реформ в оборонній сфері

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА