Інтерфакс-Україна
19:18 24.07.2021

У Рівному 12-річного хлопчика госпіталізували через укус змії

1 хв читати
У Рівному 12-річного хлопчика госпіталізували через укус змії

До Рівненської обласної дитячої лікарні з діагнозом укус змії  госпіталізований хлопчик 2009 року народження, повідомляє прес-служба ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

"При зведенні інформації від чергового на лінії "103" до рятувальників на спецлінії "101" надійшла інформація, що 23 липня в Рівненську обласну дитячу лікарню з діагнозом укус змії був госпіталізований хлопчик 2009 року народження", - сказано в повідомленні.

Рятувальники зазначили на необхідності дотримуватися правил обережності, носити правильне взуття і одяг, а також не влаштовувати ночівлю поблизу можливих схованок змій.

"Варто пам'ятати, що змія ніколи не нападає на людину першою!", - йдеться в повідомленні.

 

 

ОСТАННЄ

Понад 55% українців проти участі у нацвідборі на "Євробачення" артистів, які в 2014-2022 рр. виступали в РФ

Представник України при ЄС Ченцов: Рішення саміту ЄС щодо репараційного кредиту Україні має стратегічне значення

Прем'єрка Італії: Домогтися згоди ЄС щодо заморожених російських активів буде далеко не просто

Українці - за пріоритетне фінансування ветеранських програм та цивільного захисту для відновлення в умовах війни - опитування

ДБР перевірить своїх працівників на можливу причетність до оприлюднення приватних фото Шабуніна

Українці назвали найбільшою після бойових дій проблемою корупцію у владі, у майбутньому бояться падіння доходів

Тумани очікуються у західних, південно-західних та центральних областях у середу ввечері та в четвер зранку

МЗС закликає африканські уряди вжити рішучих заходів для зупинки російських програм з вербування молоді на війну проти України

Богдан Кукура очолив правління "Укрнафти"

Знеструмлення Одещини стало НС державного рівня, частина резервного фонду спрямована на паливо для генераторів – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА