Інтерфакс-Україна
07:39 26.07.2021

Байден і Гарріс не приїдуть до Києва на саміт "Кримської платформи"

1 хв читати
Байден і Гарріс не приїдуть до Києва на саміт "Кримської платформи"

На саміті "Кримська платформа" в Києві буде представник уряду США замість президента Джо Байдена і віце-президента Камали Гарріс, повідомив виконувач обов'язків тимчасового повіреного у справах США Джордж Кент.

"Від нас буде член кабінету (уряду США - ІФ). Тобто це не буде президент, віце-президент, але буде член кабінету. І ми знаємо, що це дуже важливо", - сказав Кент у суботньому інтерв'ю "Радіо Свобода".

Він додав, що на тижні зустрівся з лідерами кримських татар - Рефатом Чубаровим та Мустафою Джемілєвим, заступником міністра Еміне Джапаровою, депутатом Рустемом Умеровим, з якими "дуже глибоко щодо ситуації на півострові спілкувалися".

За його словами, дуже багато людей, вважають, що вони є українськими громадянами в окупованому Криму і їм потрібно допомогти.

"Україна підготувалася, щоб це було не тільки один день і не тільки на рівні між урядами, між країнами, а й розмова міжпарламентська, експертна між представниками громадянського суспільства. Не тільки українського суспільства, а також активістів з різних країн. Я думаю, що це дуже хороша концепція", - наголосив заступник помічника держсекретаря США.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА