Інтерфакс-Україна
11:12 26.07.2021

До "олімпійського" Токіо наближається тайфун

1 хв читати
До "олімпійського" Токіо наближається тайфун

Тайфун "Непартак" наближається з боку Тихого океану на північний схід Японії, повідомляє агентство "Кіодо" з посиланням на японські метеорологічні служби.

Згідно з прогнозом, тайфун може досягти японського узбережжя у вівторок і принести сильні дощі, вітер, а також спричинити високі хвилі.

Синоптики не виключають, що стихійне лихо торкнеться і Токіо, де відбуваються Літні Олімпійські ігри.

Тим часом організатори Ігор у Токіо заявили, що наразі планують проведення майже всіх запланованих на вівторок змагань відповідно до розкладу. Перенесено лише змагання з веслування та стрільби з лука.

У японській метеорологічній службі, у свою чергу, попередили про можливі зсуви та повені через очікувані зливи.

Наразі "Непартак" рухається в Тихому океані зі швидкістю близько 35 км/год, наближаючись до Японії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

Росіяни атакували Запорізьку область "шахедами" та авіацією – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА