07:27 27.07.2021

Генпрокуратура Білорусі подала більш ніж 50 позовів про визнання інтернет-ресурсів екстремістськими

1 хв читати
Генпрокуратура Білорусі подала більш ніж 50 позовів про визнання інтернет-ресурсів екстремістськими

Генеральна прокуратура Білорусі заявила понад 50 позовів, щоб заборонити діяльність інтернет-ресурсів, повідомив генпрокурор Андрій Швед в ефірі телеканалу "Білорусь 1" у понеділок.

"Дуже важливий напрям всього правоохоронного блоку і прокурорів, зокрема, в частині реагування на різні інформаційні ресурси, які поширюють екстремістську, недостовірну інформацію і використовуються для дестабілізації обстановки. Прокурорами на сьогодні вже заявлено понад 50 позовів із тим, щоб заборонити діяльність (інтернет-ресурсів), і всі ці позови реалізовані", - наголосив генпрокурор.

Він уточнив, що співробітники його відомства щодня моніторять інтернет-простір.

"За наявності щонайменших ознак, пов'язаних із тим, що порушуються вимоги законодавства щодо висвітлення в ЗМІ різних фактів, подій, ми негайно реагуємо. Якщо ми виявляємо ознаки злочину, то негайно порушуємо кримінальні справи. За результатами моніторингу, проведеного цього року, прокурорами порушено понад 300 кримінальних справ", - сказав Швед.

Він також наголосив, що одне із завдань прокуратури - координація діяльності правоохоронних органів, зокрема - в боротьбі з проявами екстремізму, діями, пов'язаними зі спробою державного перевороту, порушеннями громадського порядку.

Швед нагадав, що в країні порушено вже понад 4,2 тис. кримінальних справ, пов'язаних з екстремізмом і тероризмом.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА