12:27 27.07.2021

В Україні все ще немає спалаху захворюваності на COVID-19, однак ризик залишається високим - KSE

2 хв читати
В Україні все ще немає спалаху захворюваності на COVID-19, однак ризик залишається високим - KSE

В Україні поки що немає спалаху захворюваності на COVID-19, однак ризик такого спалаху залишається високим, вважають експерти Київської школи економіки (KSE).

"В Україні поки що немає спалаху захворюваності ні на національному, ні на регіональному рівні. Однак ризик швидкого спалаху все ще високий", - сказав керівник Центру економіки охорони здоров'я KSE Юрій Ганиченко під час онлайн-презентації аналізу ситуації з поширенням COVID-19 у вівторок.

За словами Ганиченка, Україна третій тиждень поспіль перебуває на найнижчих показниках захворюваності серед великих європейських країн. Водночас зростання захворюваності у Європі зупинилося, але зафіксувалося на високому рівні. Спалах охоплює дев'ять із 15 країн Європи.

"В Україні переважно стабільний показник захворюваності – приблизно 20 нових випадків за останні 14 днів на 100 тис. населення. Контроль над поширенням захворюваності в Україні залишається на непоганому рівні – лише майже 2% нових випадків серед усіх тестованих. За рівнем смертності Україна третій тиждень перебуває на плато – орієнтовно 17 померлих за добу. Прогнозується, що протягом двох тижнів Україна продовжить перебувати на цьому плато", - сказав він.

Ганиченко також зазначив, що госпіталізації в країні зростають у середньому на 3% за тиждень.

"Попри зростання госпіталізацій, виписки продовжують перевищувати госпіталізації. Однак у Києві, Харківській та Луганській областях протягом тижня госпіталізації перевищують виписки. Тут необхідно впровадити додатковий контроль за поширеністю захворюваності серед контактних осіб", - сказав він.

Ганиченко додав, що в Україні збільшуються темпи й охоплення вакцинацією.

"Україна за тиждень у вакцинації зросла на 1,1% - до 8,1% вакцинованого населення. За минулий тиждень темпи вакцинації в Україні зросли на чверть, в середньому Україна робить орієнтовно 110 тис. вакцинацій за добу. Водночас темпи вакцинації необхідно збільшити вдвічі й проводити майже 250 тис. вакцинацій за добу", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА