19:48 28.07.2021

Україна укладе з США угоду про проекти щодо розробок та випробувань військової техніки - Міноборони

1 хв читати
Україна укладе з США угоду про проекти щодо розробок та випробувань військової техніки - Міноборони

Кабінет Міністрів України в середу схвалив проект розпорядження "Про підписання угоди між урядом України та урядом США про проекти у сфері досліджень, розробок, випробувань і оцінки", повноваження на підписання угоди надані міністру оборони України Андрію Тарану, повідомляє управління преси та інформації українського оборонного відомства.

"Укладання цієї угоди дасть українській стороні можливість: проведення спільних науково-дослідних робіт із розробки озброєння та військової техніки, їхніх окремих складових елементів; отримання інформації щодо передових оборонних технологій, тенденцій їхнього розвитку; проведення випробувань та тестування військової техніки із залученням обладнання та технологій", - йдеться в повідомленні.

Угода також відкриває можливість залучення іноземного фінансування для виконання дослідницьких робіт українськими науково-дослідними установами, а також підвищувати науково-дослідний потенціал України за рахунок кооперації з партнерами в рамках спільних проектів.

У відомстві зазначають, що реалізація домовленостей відбуватиметься за проектними контрактами в рамках зазначеної угоди, які підписуються між Міністерством оборони України та Департаментом оборони США.

"Укладання угоди планується під час візиту президента України до США і стане черговим важливим кроком у розвитку стратегічного партнерства з США у сфері озброєнь", - наголосили в Міноборони.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА