Інтерфакс-Україна
20:29 28.07.2021

Загиблі в авіакатастрофі біля Коломиї іноземці були хасидами

1 хв читати
Загиблі в авіакатастрофі біля Коломиї іноземці були хасидами

Троє іноземців, які загинули внаслідок падіння легкомоторного літака в с. Шепарівцях (Коломийський р-н Івано-Франківської обл.) у середу, були хасидами, повідомляється у Telegram-каналі Об'єднаної єврейської общини України (ОЄОУ) у середу.

"Як стало відомо Об'єднаній єврейській общині України, в авіакатастрофі, крім пілота, також загинули хасиди. Відомо, що вони були з групи, яка прибула на відпочинок до цього району", - йдеться у повідомленні.

Раніше джерело в правоохоронних органах повідомило агентству "Інтерфакс-Україна", що загиблі іноземці мали громадянство США.

Як повідомлялося, на приватний житловий будинок у селі біля м. Коломия впав спортивний легкомоторний літак, унаслідок чого загинули всі чотири людини, які перебували всередині транспортного засобу - пілот, житель Коломиї, і троє пасажирів-іноземців. На момент аварії в будинку людей не було, сам будинок спалахнув. За даними місцевих ЗМІ, загинув професійний льотчик, інструктор і співвласник аеродрому малої авіації в Коломиї Ігор Табанюк.

ОСТАННЄ

Лідери християнських церков вважають небезпечними ініціативи, які підважують інститут сім’ї

У Харкові затримали різноробочого, який планував коригування ворожих ударів

Шмигаль про забезпечення 1000 дронів-перехоплювачів на добу: найближчим часом цей рівень буде реалізований

СБУ підтверджує діпстрайк дронами на 1400 км по "Газпром Нафтохім Салават" в РФ

Закон про професійну освіту набув чинності

Трамп вимагає від ЄС неможливих санкцій проти РФ, щоб самому уникнути їх запровадження, вважають дипломати

Оборонно-промислові підприємства України та Польщі посилять співпрацю - Шмигаль

Україна та Польща домовилися створити спільну оперативну групу з безпілотних авіаційних систем – Шмигаль

Українська громадськість обурена ситуацією довкола книжки "Голоси BLM"

Мінекономіки ініціює гранти на будівництво овочесховищ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА