Інтерфакс-Україна
08:38 29.07.2021

24 нові випадки захворювання COVID-19 зареєстрували на Олімпіаді в Токіо

1 хв читати
24 нові випадки захворювання COVID-19 зареєстрували на Олімпіаді в Токіо

Оргкомітет Ігор у Токіо повідомив у четвер про отримання 24 позитивних тестів на COVID-19 серед людей, пов'язаних із Олімпіадою.

Серед 24 заражених новим типом коронавірусу - три закордонні спортсмени. Їх дані не уточнюються.

Японські ЗМІ зазначають, що виявлена за минулу добу кількість заражень є найвищою з часу початку збору даних.

Раніше в середу було оголошено, що кількість інфікованих COVID-19 в Японії і Токіо досягла рекордних максимумів у 9 тис. 583 і 3 тис. 177 осіб відповідно.

У японській столиці через поширення коронавірусної інфекції діє режим НС, він триватиме до 22 серпня.

Очікується, що урядова штаб-квартира з боротьби з пандемією вже в п'ятницю може оголосити надзвичайний стан у зв'язку з коронавірусом у трьох сусідніх з Токіо префектурах - Сайтама, Тіба і Канагава.

У середу тут також був поставлений рекорд за рівнем нових випадків COVID-19.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА