Інтерфакс-Україна
09:56 29.07.2021

На Харківщині вбито шестирічну дівчинку, підозрюють 13-річного підлітка - поліція

1 хв читати
На Харківщині вбито шестирічну дівчинку, підозрюють 13-річного підлітка - поліція

Поліція встановила особу вбивці шестирічної дівчинки, тіло якої було знайдено 28 липня приблизно о 23:50 у покинутому будинку в смт Старий Салтів Харківської області, повідомляє відділ комунікацій облуправління Нацполіції.

"Це 13-річний хлопець, який живе з мамою по сусідству... Для встановлення всіх обставин події поліцейські запросили матір неповнолітнього. Наразі готується клопотання до суду про дозвіл на допит хлопця та поміщення його до приймальника-розподільника для дітей Головного управління Національної поліції в Харківській області", - йдеться в повідомленні.

Про зникнення шестирічної дівчинки 28 липня о 19:10 повідомила її мати. За її словами, дочка приблизно о 18:00 під час прогулянки самовільно пішла з двору будинку, де гуляла з 13-річним сусідським хлопчиком, і додому не повернулася. На пошуки дівчинки були направлені особовий склад Чугуївського районного управління поліції, сусідніх відділів поліції, підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, група кінологів. Того самого дня, 28 липня, приблизно о 23:50 поліція виявила тіло дитини з ознаками насильницької смерті у покинутому будинку в Старому Салтові.

Відомості про те, що трапилося, внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за п. 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

Трамп зацікавлений у якнайшвидшому завершенні війни, водночас Путін готовий продовжити переговори з Україною після 22 червня – помічник Путіна

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

Ядерна програма Ірану загрожує не лише Ізраїлю, а й Саудівській Аравії та стабільності всього регіону

США перекинули частину антидронових систем з України на Близький Схід - глава Пентагону

УЧХ працював на місці російського обстрілу Запоріжжя

У Краматорську в гуртожитку через вибух загинув підліток, ще двоє у важкому стані - поліція

Ворог зберігає високу активність на покровському, новопавлівському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА