Інтерфакс-Україна
15:45 29.07.2021

В авіакатастрофі біля Коломиї загинули два громадянина США, громадянин Великої Британії та українець - поліція

2 хв читати
В авіакатастрофі біля Коломиї загинули два громадянина США, громадянин Великої Британії та українець - поліція

Двоє з трьох іноземців, які загинули внаслідок падіння легкомоторного літака в с. Шепарівцях (Коломийський р-н Івано-Франківської обл.) у середу, були громадянами США, ще один - громадянином Великої Британії, повідомляється на сторінці поліції Івано-Франківської області у Facebook у четвер.

"У ході проведення слідчих дій правоохоронці встановили осіб загиблих: 60-річний пілот, мешканець Коломийського району, і троє 20-річних пасажирів-іноземців (двоє - громадяни США, ще один - Великої Британії). Попередньо встановлено, що іноземці у приватного підприємця, який має ліцензію на проведення польотів та право керування літаком, замовили екскурсійний політ у складі групи з трьох осіб", - ідеться в повідомленні.

У поліції розповіли, що тіла загиблих скеровано на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті, а слідчі обласного управління поліції призначили низку експертиз, зокрема для встановлення технічного стану повітряного судна, перевірки якості пального, яким заправляли літак.

Слідчі здійснюють досудове розслідування в межах розпочатого кримінального провадження за ч.3 ст.281 (порушення правил повітряних польотів) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося, на приватний житловий будинок у селі біля Коломиї впав спортивний легкомоторний літак. Унаслідок загинули всі чотири людини, що перебували всередині транспортного засобу, - пілот, житель Коломиї, і три пасажири-іноземці. На момент аварії в будинку людей не було, сам будинок спалахнув, але через годину пожежу було погашено.

За даними місцевих ЗМІ, загинув професійний льотчик, інструктор і співвласник аеродрому малої авіації в Коломиї Ігор Табанюк. Загиблі іноземці, за даними правоохоронних органів, мали громадянство США. В Об'єднаній єврейській громаді України повідомили, що вони були хасидами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

Двоє дорослих та дитина загинули в побутовій пожежі на Харківщині – ДСНС

Загиблому пілоту F-16 Олексію Месю присвоєне звання Героя України посмертно

Втрати Національного архівного фонду від початку повномасштабного вторгнення менше 2% - голова Укрдержархіву

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА