17:48 29.07.2021

Рада з держпідтримки кінематографії затвердила перелік із 22 кінопроектів-переможців конкурсного відбору Держкіно

1 хв читати
Рада з держпідтримки кінематографії затвердила перелік із 22 кінопроектів-переможців конкурсного відбору Держкіно

 Рада з державної підтримки кінематографії затвердила перелік із 22 кінопроектів-переможців 16-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно.

"Рада з державної підтримки кінематографії рішенням №203 від 29.07.2021 р. затвердила перелік кінопроектів-переможців 16-го конкурсного відбору Держкіно ... Рада ухвалила рішення внести до переліку кінопроектів-переможців 16-го конкурсного відбору 22 кінопроекти за шістьма напрямами", - йдеться в повідомленні прес-служби Держкіно.

Зокрема, в категорії "Анімаційні телесеріали" перемогли два проекти, зокрема: "Хоробрі зайці" (другий сезон) Тіма Ференбаха і "Школа для малих чудовиськ" Романа Кепкала.

У категорії "Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва мажоритарна копродукція" перемогли чотири проекти: "Соломен" Олександра Березаня, "Мільйонери" Семена Горова, "Дике літо в Криму" Оксани Тараненко, "Режисер" Костянтина Коновалова.

У категорії "Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва міноритарна копродукція" перемогли три проекти: "Алаґьоз" Марії Ібрагімової, "Дім" Ор Сінай, "Транзитні Часи" Ани-Феліції Скутельніцу.

У категорії "Неігрові фільми міжнародна копродукція" перемогли п'ять проектів, серед яких: "Революція на граніті: робота над помилками" Тараса Ткаченка та "Піратський майбутнє" Юджина Юрга.

У категорії "Ігрові телесеріали" перемогли сім проектів, з яких: "Наша Галя" Наталії Ворожбит і "Скажені сусіди" Олега Борщевського.

У категорії "Неігрові телесеріали" переміг оин проект: "Грай як дівча" Романа Блажана.

Як повідомлялося, Рада з держпідтримки кінематографії затвердила перелік із 53 кінопроектів-переможців 15-го конкурсного відбору Держкіно.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА