Інтерфакс-Україна
09:02 30.07.2021

Держдеп США звинуватив китайську владу в залякуванні і тиску на іноземних журналістів

1 хв читати
Держдеп США звинуватив китайську владу в залякуванні і тиску на іноземних журналістів

Офіційний представник Держдепартаменту США Нед Прайс заявив, що у Вашингтоні стурбовані заходами тиску влади Китаю на іноземних журналістів з приводу висвітлення ними повені в китайській провінції Хенань.

"У США стурбовані все більш жорстким стеженням, переслідуваннями і залякуванням американських та інших іноземних журналістів в КНР, зокрема іноземних журналістів, які висвітлюють руйнування і загибель людей, викликані недавніми повенями в Хенані", - йдеться в заяві дипломата.

За його словами, дії китайської влади свідчать, що "жорстка риторика офіційних державних ЗМІ щодо будь-яких новин, які, на їхню думку, критикують політику КНР, викликала негативні суспільні настрої" в Китаї.

За твердженням Прайса, це "призвело до загострення особистих відносин, зіткнень і переслідувань, включно зі словесними образами в інтернеті та погрозами вбивством журналістам, які просто виконують свою роботу".

Представник держдепу стверджує, що іноземним журналістам "все частіше відмовляють у візах для в'їзду або перебування в КНР, що серйозно обмежує кількість і якість незалежних репортажів із важливих питань".

"Ми закликаємо КНР поводитися як відповідальна держава, яка сподівається вітати іноземні ЗМІ і весь світ на майбутніх зимових Олімпійських та Паралімпійських іграх у Пекіні у 2022 році", - наголосив Прайс.

ОСТАННЄ

Пожежа на цивiльному підприємстві через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові - мер

Електропостачання усім жителям Харківщини, які залишилися без світла через негоду 12 липня повністю відновлено - ОВА

Харків під атакою ворожих БпЛА - мер

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

Двоє загиблих та двоє постраждалих внаслідок ворожих обстрілів у Харківській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА