09:27 30.07.2021

У Чернігові створено Центр протимінної діяльності - Міноборони

2 хв читати

У Чернігові створили Центр протимінної діяльності, повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

"На фондах 8-го навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту, під загальною координацією Міністерства оборони України, створено Центр протимінної діяльності. У рамках міжнародного співробітництва у сфері розмінування між Україною та західними партнерами, іноземні фахівці надають суттєву допомогу з питань розмінування", - йдеться в повідомленні.

Розглянуто, зокрема, питання діяльності Державної спеціальної служби транспорту у сфері протимінної діяльності, представлено структуру Центру протимінної діяльності та імплементацію законодавства у зазначеній сфері тощо.

Як зазначається, новостворений Центр відвідали заступник голови Місії в посольстві США в Україні Алан Перселл і голова програми Швейцарського Фонду з протимінної діяльності (FSD) Коннелл Ентоні Джеррард.

Участь також узяли начальник 8-го навчального Чернігівського центру Держспецтрансслужби полковник Андрій Лагутін, начальник Центру протимінної діяльності ДССТ полковник Євген Бірюков, заступник начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та координації протидії саморобним вибуховим пристроям Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України полковник Сергій Зубаревський, старший офіцер головного штабу Адміністрації ДССТ підполковник Михайло Конопельнюк, начальник служби загороджень-викладач 8 навчального Чернігівського центру ДССТ підполковник Сергій Білевич.

У Міноборони зазначили, що в межах співпраці ДССТ і Швейцарського фонду з протимінної діяльності спільно з управлінням екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України для груп інспектування якості розмінування передано техніку й обладнання.

Зокрема, ДССТ передано автомашини Mitsubishi L200, металодетектори Ebinger 422 GC, Minelab F3, UPEX 740M LargeLoop, захисні фартуки (жилети) (Personal protective equipment), захисні шоломи (Visor), персональні аптечки, робочі сумки сапера (обладнання для ручного розмінування), сумки парамедиків (обладнання для надання допомоги постраждалим від МВТ), рації та оргтехніку.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА