Інтерфакс-Україна
17:31 30.07.2021

Поліція склала адмінпротоколи за дрібне хуліганство на двох осіб у зв'язку з інцидентом під Офісом президента, де відбувається "Рейвах Прайд"

2 хв читати
Поліція склала адмінпротоколи за дрібне хуліганство на двох осіб у зв'язку з інцидентом під Офісом президента, де відбувається "Рейвах Прайд"

Поліція затримала двох осіб, які спровокували конфлікт із застосуванням сльозогінного газу в п'ятницю в Києві біля будівлі Офісу президента, де відбувається музичний протест "Рейвах Прайд" на захист прав ЛГБТ-спільноти.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в ГУ Нацполіції в Києві, затримали двох осіб, які спровокували конфлікт із застосуванням сльозогінного газу.

Як повідомляє кореспондент "Інтерфакс-Україна", ще до початку акції представників ЛГБТ-спільноти на місці з'явилися активісти праворадикальної організації "Традиції та порядок" з метою не допустити проведення заходу. Сталися сутички, внаслідок яких співробітникам правоохоронних органів довелося застосувати сльозогінний газ.

Трохи пізніше на сайті столичного управління Нацполіції з'явилася інформація про те, що на двох правопорушників громадського порядку під час акції біля Офісу президента складено адміністративні протоколи.

"Під час проведення мітингу біля Офісу президента України двоє учасників вступили у словесний конфлікт і нецензурно висловлювалися в бік правоохоронців та інших громадян. На зауваження припинити порушення громадського порядку молоді люди не реагували", - йдеться в повідомленні.

"Поліцейські зупинили дії порушників, після чого для встановлення особистих даних доставили їх до Печерського управління поліції. Зловмисниками виявилися уродженці Житомирської області, 1979 та 1982 років народження, на яких складено протоколи за ст.173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення".

Наразі проїзд на вулиці Банковій поблизу Офісу президента перекрито.

Раніше під час акції було знайдено підозрілу сумку, на місці працювали вибухотехніки. Згодом власник сумки знайшовся, вибухонебезпечних предметів не було виявлено.

ОСТАННЄ

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА