Інтерфакс-Україна
19:15 30.07.2021

Президент підтримуватиме висування молодих офіцерів на керівні посади в армії - Данілов

1 хв читати
Президент підтримуватиме висування молодих офіцерів на керівні посади в армії - Данілов

Президент України Володимир Зеленський зацікавлений у висуванні на керівні посади в Збройних силах України молодих офіцерів із бойовим досвідом, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

"Насамперед я хочу сказати, що відбувається омолодження нашої армії, керівників нашої армії, більше того, я звертаю увагу, що ті полковники й генерали, які призначаються на свої посади, - це ті люди, які вже закінчували вищі навчальні заклади безпосередньо в Україні. Вони мають українську військову освіту. Для нас це дуже-дуже важлива річ. Окрім того, президент України Володимир Зеленський підтримуватиме молодих полковників, підполковників, майорів для того, щоб у нас було зростання. Всі вони пройшли фронт, усі вони - люди надійні, жодна "тилова" людина нікуди не призначається. Це все гідні люди", - розповів Данілов на брифінгу за підсумками виїзного засідання РНБО у Краматорську в п'ятницю.

Данілов нагадав, що 29 липня президент підписав закон про основи національного спротиву, який має ключове значення для національної безпеки.

"Ми, можливо, собі навіть іще не уявляємо, наскільки він фундаментальний для нашої національної безпеки", - наголосив Данілов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє жителів Херсону загинули під обстрілами, в області за добу 21 поранений, пошкоджені 8 багатоповерхівок - поліція

ППО знешкодила вночі 206 з 223 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

У Запорізькій області поранено 72-річну жінку внаслідок російського удару по Оріхову

ГУР: внаслідок операції в Московській області виведено з ладу три нитки нафтопродуктопроводу "Кольцевой"

На Сумщині за добу зафіксовано 82 обстріли, семеро постраждалих цивільних

Міністри енергетики G7 засуджують атаки Росії на енергетику України - заява

Генштаб зафіксував впродовж доби 157 бойових зіткнень

Окупанти завдали понад 700 ударів по Запорізькій області протягом доби

Рятувальники ліквідували пожежу після ворожої атаки на об’єкт газовидобувної галузі на Полтавщині

У результаті ракетного удару по Миколаєву є поранені, служби працюють

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА